#led tabela

# led ekran

# led panel

# kontrol kartı

# adaptör

# led oem ürünler

# led panel kasası

# cnc kasa

# kayan yazı

RSS

Blog

Kayan Yazıda Parlaklık

Kayan yazı LED tabelalarda özellikle dış mekan kullanımlarda müşterilerin aklına gelen sorulardan biri de güneş ışığından etkilenip etkilenmeyeceği ve LED tabelanın parlaklığının yeterli olup olmadığı yönünde oluyor.

Bu soruyu detaylı bir şekilde cevaplandıralım ve sizin de aklınızda soru işareti kalmasın!

Öncelikle LED panellerin üzerindeki bütün LED lambaların üzerinde şapkacıklar mevcuttur. Bu şapkacıklar suya karşı dayanım sağladığı gibi aynı zamanda doğrudan gelebilecek güneş ışınlarına karşı bir açı oluşturur ve bu sayede güneş ışığı doğrudan LED tabelanızı etkilemez.

Ancak çok sıcak iklimde ve tamamen açık bir arazide kullandığınızda, güneşin de en tepede olduğu zamanlarda bu olumsuz bir etki oluşturabilir ki bu da LED tabelaların genel kullanımı açısından sık rastlanan bir durum değildir.

Ayrıca kayan yazı LED tabelanızın parlaklık seviyesini program ile kontrol edebilir ve istediğiniz zaman azaltıp arttırabilirsiniz.

Kayan yazı LED tabelanız bu sayede güneş ışığından etkilenmez ve parlaklık seviyesi de gün ışığı kullanımı için oldukça yeterlidir.

Kayan Yazıda Çerçevesiz Tasarım

Kayan yazı LED tabelalarda kendi üretimimiz olan CNC kasalarımız sayesinde tamamen çerçevesiz bir ürünü sizlere sunuyoruz!

CNC kasalarımıza modüler bir şekilde doğrudan montajı yapılan LED paneller ve ek hiçbir parça gerekmeksizin kurulumu yapılabilen kayan yazı LED tabelalar sizlere tamamen çerçevesiz bir görüntü sunar.

Kayan yazı LED tabelaların kontrol edildiği PowerLED yazılımı ile bu çerçevesiz görüntüde istediğiniz yazıyı yazabilir ve boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Su geçirmez tasarım ve dış ortam koşullarına, mevsim şartlarına dayanıklı olan bu çerçevesiz tasarıma sahip kayan yazı LED tabelalar sayesinde hiçbir alan kaybı olmadan gerçek ölçülerde görüntü alabilir ve yazı oynatabilirsiniz.

2009 yılından beri Türkiye’de ilk olarak CNC kasaları üretiyor ve LED tabelalarda kullanıyoruz. Üstelik modüler ölçülendirme sayesinde istenildiği kadar genişleyen ve genişlemesine rağmen hiçbir şekilde çerçeve eklenmeyen LED tabelaları sizlere sunuyoruz.

5 Volt 40 Amper Adaptör

CZCL marka 5 volt 40 amper güç kaynağı doğrudan ithalatını gerçekleştirdiğimiz birinci sınıf bir üründür ve 2 yıl garantilidir. En uygun fiyatıyla ledtabelam.net adresinde sizlere sunulmaktadır.

CZCL 5 Volt 40 Amper Adaptör
İnce ve hafif gövde tasarımı
Boyutlar: 190x82x30mm
2 yıl garantili CZCL marka birinci sınıf ürün
Stabil sabit gerilim çıkışı
Aşırı yük ve kısa devre koruması
RoHS Standartlarında - CE Belgeli
Çalıştıracağı LED miktarı : 8 adet P10 tek renk panel
Kod : A-200AF-5
Kasa : Metal Slim
Giriş Gerilimi : 200-240VAC/47-63Hz
Akım Kaybı (Tam Kapasite) : %1
Aşırı Yük Koruması : %110-%150
Çalışma Sıcaklığı : 30°C-+60°C
Güvenlik Standartları  : GB4943, UL60950-1, EN60950-1
EEMC Standartları : GB9254, EN55022 - A sınıfı
Soğutma Metodu : Serbest hava soğutma döngüsü
Kayan Yazıda Ölçülendirme

Kayan yazı LED tabelalarda bilgi edinilmesi gereken önemli bir konu olan ölçülendirme, kullanılan LED panellerin ölçüsüne göre belirlenir.

Kayan yazı LED tabelalarda kullanılan LED panellerin ölçüsü sabittir. Her bir LED panel 16 cm yükseklik ve 32 cm genişliğe sahiptir.

Bu doğrultuda fiyat almak için eğer varsa ölçünüze göre uygun olan yükseklik ve genişliği seçmeniz, eğer ölçünüz yoksa 16 cm yükseklikte ve 32 cm genişlikte arttırarak ölçü çıkartmanız gerekmektedir.

Örneğin kayan yazı LED tabelayı kullanmak istediğiniz alanın ölçüsü 40 cm yükseklik ve 2 metre kadar da genişlikte ise, bu ölçüye en yakın LED tabela 32 cm yükseklikte ve 192 cm genişlikte olabilir. Ya da 48 cm yükseklikte ve 224 cm genişlikte olabilir. Bu şekilde 16 cm yükseklikte ve 32 cm genişlikte eklemeler yaparak kayan yazı LED tabelanızın ölçülendirmesini yapabilirsiniz.

Ayrıca sitemizden yükseklik ve genişlik seçerek, rengi belirleyerek kayan yazı LED tabela fiyatı alabilirsiniz: https://ledtabelam.net/kayanyazi

Kayan Yazıda Kurulum

Kayan yazı LED tabelalarda üretim aşamasından sonra müşteriye teslimde anlatılan ve kurulumun nasıl yapılacağı ile ilgili olan bir takım detaylar vardır.

Bu detayların en başında gerekli yazılımın kurulumu ve kullanılması gelir.

Kayan yazı LED tabelalarda kullanılan program ‘Powerled’ programıdır ve bu programı sitemizden indirebilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan bu program, ofis programlarında bir metin yazmaktan daha karmaşık değildir. Yalnızca arayüzüne alışkın olmayanlar için ilk kullanımda çok karmaşık veya anlaşılması güç gibi görünebilir. Ancak neyin nasıl yapıldığını öğrenince, deneyimleyince programı kullanması oldukça kolaydır.

Bu programı kullanmayı bilmek için herhangi bir bilişim veya elektronik anlamında, ya da yazılımsal anlamda bir bilginizin olması gerekmez.

Yalnızca programı kurarsınız ve eğer kayan yazı LED tabelanız bizim ürettiğimiz ve bizden teslim aldığınız bir ürün ise, size tüm gerekli kurulum bilgilerini, program dosyalarını ve dikkat edilmesi gereken detayları mail yoluyla veya sözel olarak iletmiş oluyoruz.

Programı kurduktan ve kayan yazı LED tabelanızın ölçüsünde hazırlanmış şablon dosyanızı çift tıklayıp açtıktan sonra karşınıza gelen arayüzden size anlatıldığı şekilde yazınızı yazabilirsiniz.

Yazınızı yazdıktan ve istediğiniz efekt ayarlarını yaptıktan sonra ‘USB’ye ver ikonuna tıklayın ve karşınıza gelen panelden ‘panel parametreleri dahil’ seçeneğini işaretleyin ve şifre ekranına ‘168’ yazın.

Daha sonra kaydet butonuna tıklayın ve bu şekilde kayan yazı LED tabelanızda çalışmasını istediğiniz programı USB diskinize aktarmış olacaksınız.

Ancak USB diskiniz ‘FAT32’ formatlı olmalı, aksi takdirde veri aktarımı sağlanamayabilir.

USB diskinize aktarımı gerçekleştirdikten sonra kayan yazı LED tabelanızın USB portuna diskinizi takın ve tabelanızda ‘OK!’ uyarısını gördükten sonra diskinizi çıkarabilirsiniz.

Bu aşamaları izledikten sonra kayan yazı LED tabelanızın kurulumu tamamlanmıştır.

Kayan Yazıda Teknik Servis

Müşterilerimizin merak ettiği konulardan birisi de teknik servis hizmeti ve LED tabelanızda olası bir arıza durumunda ne gibi bir senaryo izlendiği.

Bu yazımızda hangi adımlar izlenir, arıza durumunda hangi sorular sorulur, sorun nereden kaynaklıdır ve çözümü nedir? Bu konular dâhilinde kayan yazı LED tabelanızda teknik servis aşamaları nelerdir bahsedelim.

Öncelikle kayan yazı LED tabelanızda kullandığımız ürünler tamamen kendi bünyemizde ithal ettiğimiz ürünlerdir ve yüksek kaliteye sahiptirler.

LED panellerimiz dış ortam koşullarına, güneş ışınlarına, suya ve mevsim şartlarına karşı dayanıklıdır ve bu konuyla ilgili bir sorun veya arıza oluşmaz.

Arızanın kaynağı LED panellere yapılan elektrik bağlantısından, veri bağlantısından, ya da adaptörün güç kesintisinden kaynaklı olabilir. Bu durumda elektrik tesisatı ve veri bağlantısı, güç kaynağı kontrol edilir ve gerekiyorsa bağlantı yeniden düzenlenir dolayısıyla kayan yazı LED tabelanızdaki sorun giderilir.

Arızanın bir diğer kaynağı LED panellerin uğradığı fiziksel bir hasar olabilir, bu durumda yalnızca arızalı/hasarlı panelin değişimi yapılır ve kayan yazı LED tabelanızdaki sorun giderilir.

Bir diğer sorun ise yazılımsal olarak yaşanabilir. Kayan yazı LED tabelanızda kullandığınız programın doğru çalıştığı, uygun ölçülerde ve uygun sürümde olup olmadığının kontrolü yapılır. USB belleğinizin ‘FAT32’ formatta olduğu kontrol edilir ve programınızda bir sorun/eksik varsa bu giderilir, gerekli ayarlar yapılır ve yazılımsal bir sorun kalmamış olur.

Kayan yazı LED tabelanızda karşınıza çıkabilecek arıza durumları bu şekildedir. Üretim sistemi itibariyle pratik olduğundan bütün arızalar oldukça hızlı bir şekilde giderilebilir.

Kayan yazı LED tabelanızda bir arıza ile karşılaştığınızda endişelenmeyin! Çünkü çözülmesi mümkün olmayan hiçbir arıza ile karşılaşmazsınız!

RGB Kayan Yazı: Bir LED Tabelada 7 Renk!

Kayan yazı günümüz dünyasının reklamcılık anlayışında artık yerleşmiş bir standart haline gelmiştir. Birçok yerde kayan yazı LED tabelalara rastlamak mümkündür. Ancak piyasada kayan yazı denince birçok insanın aklına kırmızı, beyaz gibi tek renk kayan yazı LED tabelalar gelir.

Ancak tek renk kayan yazı dışında RGB kayan yazı LED tabela yapmak da mümkün.

RGB kayan yazı sayesinde LED tabelanızda tek renk değil yedi renk birden oynatabilir ve daha renkli bir görüntü elde edebilirsiniz. RGB kayan yazı dış mekân ve iç mekân tüm RGB paneller ile imal edilebilir ve kayan yazıya programlanır. Bu sayede tek bir renk yerine yedi renk ile yazı yazabilir ve tabelanızda oynatabilirsiniz. İsterseniz renkli çerçeve ekleyebilir, renkli geçiş efekti uygulayabilirsiniz.

Yani kayan yazı denince hemen akla kırmızı, beyaz veya yeşil bir LED tabela gelebilir, ancak RGB kayan yazı ile tek bir renge bağlı kalmadan renkli bir LED tabelaya sahip olabilirsiniz.

RGB kayan yazı fiyatı almak için lütfen iletişime geçin: 0 212 485 77 34 / WhatsApp 7/24 mesaj hattı: 0 530 240 99 39

Avantajlarımız

"LedTabelam.Net" olarak her geçen gün sizler için yeni fikirler bulmak, yeni çözümler üretmek için çalışıyoruz. Her zaman için önceliğimiz, sorunu çözmek ve gerekli olan çözümü sizlere sunmaktır. Bu sektörde 10 yıldır faaliyet göstermekte ve bu prensipler ile çalışmaktayız.

Sizlere daha iyi hizmet ve daha uygun fiyatı sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz!

İşte Avantajlarımız;

DOĞRUDAN SATIŞ

Sizlere kaliteli ürünü uygun fiyattan sunabilmek için hiçbir aracı olmadan doğrudan ithalat yapıyor ve en iyi ürünlerle karşınıza çıkıyoruz. Dolayısıyla ithalat işlemlerimizi kendi bünyemizde yürütüyor, sizlere de bu maliyeti uygun fiyat ile sunuyoruz.

Siz de alışverişinizi ledtabelam.net üzerinden yapın, cebiniz hesaplı kalsın!

UZMAN EKİP

Kendi bünyemizde imalat yapıyor ve alanında uzman ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz. Amacımız en iyi çözümü en iyi uzman bilgisi ve becerisiyle sizlere ulaştırmak! Teknik ekibimizde yer alan her bir ekip arkadaşımız, bu sektörde deneyimli ve uzman konumundadırlar. Her geçen gün uzman ekibimiz sizler için yeni çözümler üretiyor ve üretim tekniklerini geliştiriyorlar.

Bu sektörde 10 yıldır uzman bilgisi ve becerisi ile sizlere hizmet sunmaktayız!

KENDİNE AİT FOTOĞRAFLAMA

LedTabelam.Net olarak hem internet sitemiz hem de sosyal medya hesaplarımızda yer alan tüm ürün fotoğraf ve videoları kendi bünyemizde bulunan fotoğrafçı ekibimiz ile çekilmekte ve işlenmektedir. Hiçbir ürün görseli başka bir kaynaktan alıntı değildir, kendi ürünlerimize ait çekimlerdir. Dolayısıyla ürünlerimiz tamamen fotoğraflarda gördüğünüz gibidir.

Satın alırken ne aldığınızı görmek en doğal hakkınız!

AKTİF SOSYAL MEDYA EKİBİ

Sektörde bir ilk olarak tamamen aktif sosyal medya hesaplarımız ve 7/24 iletişime geçebileceğiniz WhatsApp hattımız ile sizlere her an ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verebiliyor, merak ettiklerinizi cevaplayabiliyoruz. Sosyal medya ekibimiz sizlere her geçen gün yeni içerikler ve yeni hizmetler sunabilmek için çalışıyor.

Sektörün ilk sosyal medya ekibi ile her an hizmetinizdeyiz!

.

LedTabelam.Net olarak sizlere 'LED Tabela', 'Kayan Yazı', 'CNC Kasa' ve 'LED OEM Ürünler' kapsamında hem toptancı hem de imalatçı olarak hizmet vermekteyiz!

.

- ledtabelam.net bir ‘ledeksan’ kuruluşudur.

İçiniz Rahat Olsun! Malzemelerimiz Su ve Yağmura Dayanıklıdır.

LED ekran veya kayan yazı yaptırmak isteyen müşterilerimizin ilk sorduğu sorulardan biri: "Bu malzeme suya dayanıklı mı?" oluyor.

Tabii ki bu sorunun kısa cevabı "evet" oluyor.

Çünkü kullandığımız malzemelerin hepsi su, yağmur ve dış ortam koşullarına, mevsim şartlarına göre uyumlu ve dayanıklıdır. Kullanmış olduğumuz LED paneller ve kendi üretimimiz olan CNC kasalarımız dahil olmak üzere, tabelanızda yer alan malzemelerin tümü suya dayanıklıdır ve kesinlikle mevsim koşullarından etkilenmez.

LED panellerimizde her bir LED ışığının üstünde yer alan şapkacıklar sayesinde panel kendini hem suya, yağmura karşı korumaya alır hem de dış ortamda gelebilecek güneş ışınlarından daha az etkilenir. Böylelikle tabelanız hiçbir şekilde sudan, mevsim koşullarından etkilenmez. Üzerine su sıçrasa, hatta dökülse bile buna karşı dayanıklıdır.

Kendi üretimimiz olan CNC kasalarımız da yine LED panellerimizde olduğu gibi suya, yağmura ve her türlü mevsim koşuluna karşı dayanıklıdır ve hiçbir şekilde tabelanızı etkileyecek bir sorunla karşılaşmazsınız.

Yani içiniz rahat olsun! Malzemelerimiz suya ve mevsim koşullarına dayanıklıdır.

Yeni Nesil Reklam: Kayan Yazı

Günümüz dünyasında değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte reklam sektörü de büyük ölçüde değişikliğe uğramıştır. Yalnızca sektörel anlamda değil, son kullanıcı anlamında da değişim olmuştur. Artık insanlar kendi markalarını ve kendi ürünlerini kişisel kapasiteleri ve ellerindeki imkânlar doğrultusunda tanıtabilir, reklamını yapabilir durumdadırlar.

Özellikle internet ve sosyal medya sayesinde, herkes kendi sosyal ağında markasını tanıtabilir ve müşterileriyle daha aktif bir şekilde iletişim kurabilir hale gelmişlerdir. İşte bu yeni nesil tanıtımların içinde yer alan bir başka alan ise kayan yazı LED tabelalardır.

Kayan yazı LED tabelalar, marka/mağaza sahiplerinin kendilerini fiziksel olarak tanıttıkları alanlarda, dükkânlarda veya ofislerde kullanılmak üzere tercih edilen ve RGB (Renkli) LED ekranlara kıyasla daha uygun fiyatlı olan reklam araçlarıdır.

Kayan yazı LED tabelada beş adet renk mevcuttur: kırmızı, mavi, sarı, yeşil ve beyaz.

Kullanılan LED paneller 10 milimetre malzemedir (milimetre ne demek?) ve mevsim koşullarına göre dayanıklıdır. LEDlerin üzerinde yer alan şapkalar sayesinde suya karşı dirençlidir. Kayan yazıda kullandığımız kasalar ise lazer kesim CNC kasalardır ve bu kasalarda her türlü mevsim koşuluna göre dayanıklıdır, suya karşı dirençlidir.

Kayan yazı hesaplamak için tıklayınız.